Zielona Góra
8
Real Zielona Góra CF
3 pozycja w tabeli
13
F.c Gumisie
--- pozycja w tabeli
:

Bramkarz

1 Michał Budzyński

Pomocnik

10 Kacper Namyślak x 6

Napastnik

19 Bartek Styk
7 Paweł Budzyński
10 Wiktor Sternalski x 5

Zawodnicy bez pozycji

- Piotrek Kocowski x 2

Komentarze

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Jak zbanowane?

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ej a tal na marginesie to fc freestyle returns moze byc nnie długo zbanowane

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

hahahh serio to ty liczyc nie umiesz

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

no bo to oszust on chce być najlepszy będąc kłamcą i wszystkich oszukując pewnie w szkole mówił (ja to byłem zawodnikiem meczu i strzeliłem 6 bramek) choć tak naprawdę 3

Michał Marszałek
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Tak samo Namyślak nie dał mi najlepszego zawodnika meczu, a dał zawodnikowi którego nie było.

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

i tak byscie przegrali

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

hahahhah nie u was juz gralismy wiec teraz u nas ahahahah

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

lipną jasne nie było u nas 3 podstawowych zawodników a poza tym my nie oszukujemy i jak taki z ciebie cwaniak i chcecie rewanżu to dawajcie mecz na orliku i wtedy zobaczymy która drużyna jest lipna

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ty wes sie zajmij swojom lipną druzyna a nie

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Jak ja se wpisuje bramki to tyle ile ich zdobyłem a nie tak jak ty tyle ile sobie chcesz

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ale czemu został zawodnikiem meczu?

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ale czemu został zawodnikiem meczu?

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

a za tydzien rewanż u nas

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ta ale i tak przegraliscie

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

A Piotr Godzisz nawet nie grał

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Nie zdobyłeś 6 bramek na pewno bo widziałem

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

co ty tam pieprzysz?

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Kacper napewno nie zdobył 6 bramek!!! Żal mi cie chłopie przyznałbyśsie chociaż

Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

My sie przynajmniej przyznajemy do żółtych kartek Kacper Namyślak też powinien dostać

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

oj sie bedzie działo

Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

i jest meczyk

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement