Zielona Góra
| 1 | Piotr Pluta | ||
| 12 | Symeon Gałka |
| 26 | Maciek Elias | ||
| 2 | Przemek Pryczek | x 1 | |
| 5 | Marcel Kapała | x 2 |
| 13 | Wiktor Spieler |
| 9 | Nikodem Spieler | x 5 |
| 1 | Michał Budzyński |
| 10 | Kacper Namyślak | x 6 |
| 19 | Bartek Styk | ||
| 7 | Paweł Budzyński | ||
| 10 | Wiktor Sternalski | x 5 |
| - | Piotrek Kocowski | x 2 |
Komentarze
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
Jak zbanowane?
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
ej a tal na marginesie to fc freestyle returns moze byc nnie długo zbanowane
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
hahahh serio to ty liczyc nie umiesz
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
no bo to oszust on chce być najlepszy będąc kłamcą i wszystkich oszukując pewnie w szkole mówił (ja to byłem zawodnikiem meczu i strzeliłem 6 bramek) choć tak naprawdę 3
Michał Marszałek
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
Tak samo Namyślak nie dał mi najlepszego zawodnika meczu, a dał zawodnikowi którego nie było.
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
i tak byscie przegrali
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
hahahhah nie u was juz gralismy wiec teraz u nas ahahahah
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
lipną jasne nie było u nas 3 podstawowych zawodników a poza tym my nie oszukujemy i jak taki z ciebie cwaniak i chcecie rewanżu to dawajcie mecz na orliku i wtedy zobaczymy która drużyna jest lipna
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
ty wes sie zajmij swojom lipną druzyna a nie
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
Jak ja se wpisuje bramki to tyle ile ich zdobyłem a nie tak jak ty tyle ile sobie chcesz
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
ale czemu został zawodnikiem meczu?
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
ale czemu został zawodnikiem meczu?
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
a za tydzien rewanż u nas
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
ta ale i tak przegraliscie
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
A Piotr Godzisz nawet nie grał
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
Nie zdobyłeś 6 bramek na pewno bo widziałem
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
co ty tam pieprzysz?
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
Kacper napewno nie zdobył 6 bramek!!! Żal mi cie chłopie przyznałbyśsie chociaż
Nikodem Spieler
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
My sie przynajmniej przyznajemy do żółtych kartek Kacper Namyślak też powinien dostać
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
oj sie bedzie działo
Kacper Namyślak
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu
i jest meczyk